wtorek, 12 listopada 2013

Za jeden uśmiech:)


Wielu z Was słyszało o akcji "Kołderki za jeden uśmiech". W tym roku również postanowiłam wziąć udział w salu organizowanym przez Chagę, która prowadzi blog: "Pasje odnalezione". Motywem przewodnim są pojazdy z bajek lub inne, np. osobowe, ciężarowe, służbowe, rolnicze, budowlane, wojskowe, motocykle, samoloty czy jednostki pływające. Wszystkie organizacyjne informacje znajdziecie klikając w pasku bacznym na taki oto banerek:


Nim się zgłosiłam to najpierw musiałam sprawdzić czy uda mi się znaleźć odpowiednie wzorki aby pasowały wymiarowo. Lepiej się nie zapisać niż potem zgłaszać rezygnację. Moje obawy zostały rozwiane. Dziś mam już wydrukowane i zostaje tylko przygotować materiały, a od jutra igła z nitką zaczną swój taniec:) W tym roku nie robię haftowanych ozdób świątecznych, ukończyłam Sal Sosnowy, wczoraj skończyłam również wyszywać Pana Jezusa i zostały same kontury. Biorąc to wszystko pod uwagę Sal "Na Kołach" pojawił się w bardzo dobrym dla mnie momencie. Przyznam się, że wyszywanie motywów bajkowych jest bardzo przyjemne, a dodatkową satysfakcję daje świadomość, że gdzieś ktoś popatrzy na wyszyty obrazek, otuli się kołderką i humorek mu się poprawi:)

Na koniec posta chciałabym podzielić się z Wami linkami do stron, na których pokazane są moje wcześniejsze hafciki oraz już gotowe kołderki, których stały się częścią;)

Na dziś to byłoby na tyle. Przesyłam Wam serdeczne pozdrowienia i życzenia wszystkiego dobrego na nadchodzący czas:) Trzymajcie ciepło i zdrowo:)

3 komentarze:

  1. No to do dzieła, na pewno wyjdzie Ci ślicznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny pomysł. Ja ostatnio jakoś nie mogę znaleźć takich małych wzorów, które mogłabym wyszyć. Ale idea jest super!

    OdpowiedzUsuń