czwartek, 7 czerwca 2012

Kołderki za jeden uśmiech


Przez ostatnie kłopoty jakie miałam z dodawaniem zdjęć na blogu jestem do tyłu z prezentowaniem postaci ze stumilowego lasu jakie tworzyłam do projektu "Kołderki za jeden uśmiech". Plan zakładał zrobienie jednego kwadraciku na miesiąc przez okres trwania akcji. Niestety nie udało się, ale i tak jestem zadowolona z efektu:) Udało mi się zrobić 4 na 5 planowanych kwadracików:) Prace są już wyprane, wyprasowane i opatrzone wizytówką. Myślę, że na dniach uda mi się je wysłać, zwłaszcza że zdążyłam je już spakować:) Oto 3 kolejne prace, których nie miałam jak wcześniej umieścić na blogu:

Tygrysek
Kangurzyca i Maleństwo

Tygrysek i Kubuś

Nie wiem czemu jedne zdjęcia są jaśniejsze inne ciemniejsze, robiłam je w tym samym świetle ale widać aparat inaczej to przyjął:) Proszę się też nie sugerować datą i godziną gdyż zapomniałam wyłączyć tą funkcję przy robieniu zdjęć. Jest ona nawet nieustawiona, chyba że stwierdzicie, iż potrafię podróżować w czasie:D Na koniec zdjęcie ekipy stworzonej przeze mnie na czele z Prosiaczkiem:)


Mam nadzieję, że postacie się wam się podobają oraz przypadną go gustu dzieciaczkom:) Najwspanialsze w tym wszystkim jest uszczęśliwienie dziecka:) Te kwadraciki wyszywało mi się bardzo przyjemnie, nawet trawę, którą nie było łatwo ogarnąć, a przynajmniej dla mnie:D Będę już kończyć aby nikogo nie zanudzić i życzę wszystkim wszystkiego dobrego:)

7 komentarzy:

 1. O kochana pękam z dumy, cztery piękne kwadraciki :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe obrazki! Uwielbiam Kubusia Puchatka i te wesołe postacie wywołały wielki uśmiech na mojej twarzy :) Gratuluję cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardo wesolutkie, miluśkie kwadraciki!

  OdpowiedzUsuń
 4. PIĘKNE!Dzieciaczki będą zachwycone:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuje za ciepłe komentarze od Ciebie, życzę dobrych nadchodzących dni!

  OdpowiedzUsuń
 6. fantastyczne kwadraciki, mi wstyd bo dopiero mam jeden ;/

  OdpowiedzUsuń