piątek, 6 lipca 2012

Znaki zodiaku


Nie wiem jak u Was ale u mnie koszmarne temperatury panują. Dla mnie to śmierć w męczarniach, gdyż bardzo ciężko znoszę takie warunki. Przez to wszystko moje wyszywanki stanęły w miejscu, jak i inne prace domowe idą mi 8 razy wolniej niż normalnie. Jak już coś wyszywam to tylko małe hafciki aby w każdym momencie to zostawić i się ochłodzić, nie musząc przy tym za wiele sprzątać. Tak też o zaczętym tryptyku na razie nie myślę nawet bo mi przykro, że przez te upały nie mam chęci do niego zasiąść. Jedyny mój ratunek to marketowy wiatrak:D Ostatnio rzadko piszę komentarze na blogach, ale zapewniam, że zaglądam codziennie podziwiając nowe twory jakie prezentujecie:) Wiem, że większość lubi ciepło ale mam nadzieję, że się nie obrazicie ani nie pogniewacie jak wyznam, że bardzo, bardzo, bardzo chciałabym aby temperatura spadła do 19 stopni. Od czasu świetności żabki, która w części została już przekazana nowemu właścicielowi udało mi się wyszyć kilka znaków zodiaków. Prezentują się tak:
Wzorki pochądzą ze strony: http://www.wzory-haftu.pl Oryginalnie powinno być wyszywane białą muliną na czarnym tle, ale czarna kanwa jakoś opornie do mnie przychodzi więc postanowiłam zamienić kolory. Wyszywa się je bardzo łatwo i szybko przy optymalnych warunkach pogodowych:D Mi to zajmuje nieco więcej czasu:D Chciałabym zrobić całą serię i może w lipcu tego dokonam. Trzymajcie za mnie kciuki, a jak nie chcecie u siebie chmur, desczu i zimnego wiatru to możecie śmiało dmuchać w chmury i przesyłać je do mnie:) Kierunek - południowy wschód - Przemyśl:D Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę dla każdego optymalnych dla niego warunków pogodowych;)  

P.s. Zaglądając dziś na stronę pasmanteri HaftiX przeczytałam bardzo fajną wiadomość: "Wszystkie zakupy w miesiącu lipcu 2012 r. wezmą udział w losowaniu nagród. Każde zamówienie zrealizowane w tym czasie (w przypadku wyboru płatności za pobraniem warunkiem jest wpłynięcie do końca miesiąca kwoty pobrania na nasze konto) to jedna szansa. Nagrodą będzie zestaw nici metalizowanych: po jednej sztuce wszystkich kolorów z kategorii "Metalic nr 6 (Madeira)", dwa wybrane kolory z kategorii "Spectra (Madeira)", po sztuce wszystkich kolorów z kategorii "DMC Diamant". Wyniki losowania będą znane do 10 sierpnia."


5 komentarzy:

 1. ooo mój znak jest :) mi tez igła w łapce nie leży bo te upały chyba nikomu nie służą

  OdpowiedzUsuń
 2. Znaki eleganckie, ale niemiłosierny upał nie sprzyja haftowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Upał daje o sobie znać i mnie tez się nie chce
  :-(ale twoje znaki wyszły super, czekam jeszcze na swój :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. oooo i jest mój znak zodiaku - rak :) super

  OdpowiedzUsuń