czwartek, 25 kwietnia 2013

Zmiany na blogerze


Kochani, ostatnio przeczytałam na blogu informację, że od lata zniknie lista naszych obserwowanych blogów. Aby dalej móc się odwiedzać należy założyć konto na bloglovin. To nie do końca prawda. Owszem, od lata będą zmiany ale tyczyć się będą tylko listy obserwatorów, a nie listy blogów, którą tworzy się oddzielnie, więc dalej będziemy wiedzieć co się dzieje u naszych blogowych koleżanek:) 

Więcej można poczytać na stronie:

Dla osób, które dalej chciałyby taki dodatek na blogu bez konieczności zakładania konta do osobnej strony będzie specjalny dodatek, ale wymaga on zalogowania się do Google+

Więcej o tym gadżecie na stronie:

Osobiście nie podobają mi się te zmiany no ale cóż, jakoś przeżyje. Ja nie mam konta na facebooku i nie potrzebuje dodatkowej witryny społecznościowej typu Google+ dlatego nie będę się tam logować. Tym bardziej nie będę zakładała konta na bloglovin bo to dodatkowa strona kłopotu dla mnie. Zdanie mogę zmienić tylko jeśli okaże się, że lista blogów, która znajduje się u mnie pod hasłem: "Lubię zaglądać:)" zniknie z początkiem lata, ale z tego co wywnioskowałam również na podstawie konsultacji tak się nie powinno stać. 

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś informacje to zachęcam do dzielenia się i dyskusji:)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego:)

5 komentarzy:

 1. Dzięki za informację - najważniejszy element nie zginie, to dobrze.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, te zmiany... są tylko nie zawsze na lepsze:(

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że piszesz, bo już się zastanawiałam czy nie zakładać konta na bloglovinie bo google+ jakoś w ogóle mi nie odpowiada :) Mam nadzieję, że nie znikniecie mi nagle wszyscy, a jakby nie daj Boże tak się stało, to że się odszukamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nie mogłam uwierzyć, by zabrali tę bardzo ważną listę, jestem juz spokojniejsza, bo nie lubię zmian na blogerze!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wciąż jakieś zmiany:O

  U mnie konkurs-serdecznie zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń