środa, 24 września 2014

Kryminalna zakładka


Jakiś czas temu przy okazji konkursu stworzyłam pewną zakładkę. Trochę myślałam nad jej kolorystyką. Stanęło na czerni i czerwieni, a to za sprawą książki, którą w tym okresie czytałam. Był to kolejny tom z serii Millenium - "Dziewczyna, która igrała z ogniem" Stiega Larssona. Do kryminału przecież pasuje trochę czarnego mroku i kapka czerwonej krwi:) Zakładkę wykończyłam zszywając ją z filcem i tak oto mogę pokazać Wam efekt końcowy:


Haftowana nićmi Ariadny zakładka prezentuje się bardzo ładnie i dzielnie spełnia swoją rolę:) Podoba się choć trochę? Mi bardzo:) 

Trzymajcie się ciepło w te pierwsze jesienne dni. Ja idę wypić trochę miksturki i gorącą herbatkę z cytrynką i miodem bo chyba coś mnie dziś przewiało i tak jakoś dziwnie się czuję. Obym nie była chora, trzymajcie kciuki:) Pozdrawiam serdecznie:)

Ps. Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę to zapraszam na kosmetyczne candy - link w banerku z prawej strony;)

5 komentarzy:

 1. Śliczna zakładka, z czymś takim przyjemniej się czyta! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Och, ciebie też przewiało? Współczuję i trzymam kciuki, żeby się nie rozwinęło. A zakładka bardzo ładna.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna zakładeczka :-) Gorąca herbatka z cytrynką i miodem najlepsza. Dużo zdrówka życzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakładka jest prześliczna! Muszę spróbować również zrobić zakładkę w taki sposób, to znaczy zszywając ją z filcem. Do tej pory zawsze oprawiałam w kartonik.
  Dużo zdrówka życzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakładka jest piękna i idealnie dopasowana kolorystycznie do książki. Z takimi dodatkami czytanie to czysta przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń