piątek, 22 lutego 2013

Takie tam ciekawoski


Jakiś czas temu, a właściwie to w tamtym roku, dostałam od koleżanki znaleziony, dziwny wisior. Długo się zastanawiałam jak to zostało zrobione i wszelkie próby stworzenia duplikatu okazały się klapą. Ostatnio, całkowicie przez przypadek odkryłam co to jest i byłam mocno zaskoczona. Okazało się, iż jest to ozdoba zawieszona na butelce z winem. Niestety nie pamiętam jakie to było wino. Przypomniałam sobie tą historię i postanowiłam pokazać Wam ten wisior:)


Jak widać zrobiłam z niego niezgubkę do mych nożyczek. Na butelce wina był nieco inny wzór splotu, ale motyw i wykonanie uderzająco podobne i dlatego właśnie śmiem twierdzić, że moja niezgubka także zdobiła jakąś butelczyne z czerwonym napojem:)

Z ostatnich nowości u mnie to mogę napisać o zapisaniu się do spisu blogów Polskie Handmade

Źródło: http://polskiehandmade.blogspot.com/
Jeśli ktoś chciałby dołączyć to serdecznie zapraszam:)

W kwestii nieszczęsnego palca to jak był, tak nadal jest wyłączony z mojego życia i przechodzi rekonwalescencję (z dobrymi postępami). Ważne, że nauczyłam się posługiwać kciukiem i trzecim paluszkiem przy wyszywaniu i klawiaturze. Tylko w pisaniu ręcznym nie mogę dojść do stanu sprzed tego incydentu ale w sumie ważne, że się ludzie odczytują gdy przyjdzie pokwitować przesyłkę:) Ale to nie koniec wizyt u lekarza. Przez weekend się rozchorowałam, myślałam, że to zwykłe przeziębienie i po paru dniach mi przejdzie. Nie przechodziło. Okazało się, że mam zapalenie oskrzeli. Całkowity zakaz wychodzenia z domu, w którym od razu znalazło się pół apteki. Ostatnio antybiotyk miałam w wieku gimnazjalnym i już zdążyłam zapomnieć jak wielkie są te tabletki:D  Z ciekawostek dodam, że to moje pierwsze w życiu chore oskrzela, zapalenia płuc też nie miałam. Cóż jak to mówią, zawsze musi być ten pierwszy raz. Wam moi drodzy życzę dużo zdrówka i odporności żebyście mogli się cieszyć z powrotu zimy również za mnie:)

5 komentarzy:

 1. Oj, zdrówko to się raczej tobie by przydało :) Co do wisiora to fajnie jest odkrywać takie ciekawostki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny wisior! A ty szybko wracaj do zdrowia!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny wisiorek... Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka Ci życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzisz? Nawet nie wiedziałaś co masz;)
  Zdrowiej szybko:) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń